Targi „KONSERWACJE” 2015 w Toruniu

Targi „KONSERWACJE” 2015 w Toruniu

W dniach 22-23 października wzięliśmy udział jako wystawcy w XIX edycji Targów Konserwatorskich „KONSERWACJE” 2015. Podczas targów przeprowadziliśmy warsztaty laserowego oczyszczania obiektów zabytkowych, które cieszyły się sporą frekwencją.

Mieliśmy okazję przekonać naocznie niedowiarków jak skutecznie i sprawnie działa laser. Uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do spotkań, rozmów oraz współpracy z naszym Laboratorium laserowych technik konserwacji zabytków w Toruniu.

Z uwagi na rosnące zainteresowanie i napływające zapytania organizujemy cykl warsztatów laserowego oczyszczania w różnych ośrodkach akademickich w Polsce. Pierwszy odbędzie się 18 listopada we Wrocławiu w Akademii Sztuk Pięknych w Pracowni Restauracji i Rekonstrukcji Ceramiki, kolejne w w dniach 26 i 27 listopada Krakowie - w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki dla studentów stacjonarnych oraz dla słuchaczy podyplomowego studium Nowoczesnych technik analitycznych dla konserwacji obiektów zabytkowych, a następnie w Akademii Górniczo-Hutniczej na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki.

plakat-A4_internet1246

Comments are closed.